Crossbody Bags / Hand-held Bags / Limited edition / Shoulder Bags / The Heart of Europe ❤

IZABELLA Srdce Európy "červená"

Kolekcia Srdce Európy

Všetko to začalo v dedinke Hrochoť, kde som načerpala inšpiráciu z ľudových výšiviek a rozhodla som sa vytvoriť špeciálnu kolekciu. Kolekciu, ktorá bude elegantná, luxusná, tradičná a zároveň moderná.. Bude plná našich tradičných motívov a bude reprezentovať našu kultúru a naše krásne dedičstvo. Kolekciu, ktorá bude naozaj naša - slovenská.

Izabella je luxusná a zároveň tradičná Slovenská vyšívaná kabelka, ktorá dodá šmrnc každému outfitu. Svojou strednou veľkosťou sa hodí ku každej žene.

Kabelka je vyrobená z krásnej červenej kože. Doplnená je čiernou a bielou kožou. Na klope je luxusná výšivka, nesúca slovenskú tradíciu a zároveň moderný dizajn. Kabelka sa uzatvára pomocou zámku. Má držiak do ruky a dlhý, reguľovatelný a odopínateľný držiak na rameno. Vo vnútri je jedno vrecko na zips a jedno volné vrecko na drobnosti. Nájdete tú aj vyšívaný názov kolekcie s poradovým číslom Vašej kabelky. Kolekcia je totiž limitovaná, čo jej zaručuje absolútnu exkluzivitu.

Ak chcete kabelku darovať skôr ako bude pre Vás vyrobená a dodaná, môžeme Vám na vyžiadanie poslať krásny darčekový poukaz.

Tvárou tejto kolekcie je miss Slovensko 2017 Hanka Závodná. Kolekcia bola prvý krát odprezentovaná na prehliadke Lýdie Eckhardt v Bratislave v hoteli Hilton a o pár dní neskôr na Košice Fashion Week v Košickom Kulturparku.

All prices include VAT.

Size:
28 cm 36 cm 14 cm
Material:
Packaged for you!
package

PRICE: 350€

Open shopping bag
share on fb
Be the first to add a review for this handbag.
Other products